Kadu? (KUD Cerkno, 2005)

Nežka: Tjaša Jurman, Branka Florjančič
Filip: Peter Lahajnar, Janez Bevk
Rasto: Domen Uršič, Mitja Kumer

Kaj potrebujemo: Predstavo lahko izvedemo v preprosti dvorani, večji prostorni sobi ali klubski sobi brez posebne odrske osvetlitve. Pravzaprav rabimo samo luč, prostor ter klopco ali 4 stole.

Predstava nam prikaže vsakdanjik štirih upokojenih Cerkljanov, ki zahajajo na klopco k naši Albinci.
Kljub temu da se dotika predvsem življenja štirih prisrčnih upokojencev, ki čisto po svoje preživljajo prosti čas, svoja razmišljanja pa ob tej priložnosti zaupajo tudi vam, bo v zgodbi, ki jo pripovedujejo, našel kakšno novo modrost zase prav vsak od nas.
Ker v predstavi nastopajo štirje ’stari’ mački cerkljanskega gledališča, lahko z gotovostjo trdimo, da bo vsakemu gledalcu ponudila slabo uro zdravega smeha in vas zagotovo spravila v dobro voljo.