PVC festival

Člani KUD-a Cerkno smo se odločili, da v sklopu Poletja v Cerknem pripravimo mini poulični PVC festival, ki bo nadgradil prireditev Poletje v Cerknem s kvalitetnim, zabavnim kulturnim programom. Festival poteka po ulicah Cerknega, t.j. mesta izvora uspešne slovenske avtorske uličnogledališke skupine Teatr NKUL. Cilj PVC (Poletje V Cerknem) festivala je gostitev več ulličnih gledaliških predstav.

Tudi s PVC festivalom želimo spodbuditi ljudi k ogledu kulturnih dogodkov, ki se zgodijo kar tako na cesti, kar pa ne pomeni, da niso kakovostni in da ne prinašajo novih, svežih zgodb. V Cerknem bi radi odkrili nova prizorišča, mesta, kjer do sedaj še ni bilo kulturnih dogodkov.