Jaz sem gospod!

Ali kako sem skoraj postal rock zvezda.

Nekdo se je nekoč rodil, odšel v svet in poskušal uspeti. No, niso vse želje na tem svetu izpolnjene. Drugače pa gre za preplet pripovedi, pravljice in lutkovne predstave, ki prehaja iz ene v drugo. Kdo je tukaj zvezda in kje je oder?

Kaj potrebujemo: Predstavo lahko izvedemo v preprosti dvorani, večji prostorni sobi ali klubski sobi brez posebne odrske osvetlitve. Pravzaprav rabimo samo luč, prostor ter klopco ali 2 stola.

Za ceno in razpoložljivost nas kontaktirajte na:
Telefon: 051 203 032