Kapna! Kaj piše na sporočilu v steklenici?

Ko se pirati odločijo, da bodo svoj zaklad skrili pred vseobsegajočo recesijo. A kaj, ko ne vedo, kaj sploh to pomeni. Razburkano morje nepredstavljivih dogodivščin.

Kaj potrebujemo: Predstavo lahko izvedemo zunaj, v preprosti dvorani, večji prostorni sobi ali klubski sobi brez posebne odrske osvetlitve. Pravzaprav rabimo samo luč.

Za ceno in razpoložljivost nas kontaktirajte na:
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.