Zgodba o Lamku

Ste se že kdaj vprašali, kakšna je zgodba o nekom, ki je bil nekoč spoštovan, danes pa zanj nihče več ne ve. To je zgodba o škratu, ki je nekoč posedoval neverjetno moč, danes pa nima ničesar več. Mogoče ga na pravo pot spravi ljubezen. Se bodo ljudje spet bali škratov in medvedov ali bo Guoba našla svojo ljubezen?

• primerna za odrasle in otroke
  • preko 30 ponovitev

Kaj potrebujemo: Predstavo lahko izvedemo zunaj, v preprosti dvorani, večji prostorni sobi ali klubski sobi brez posebne odrske osvetlitve. Pravzaprav rabimo samo luč.

Za ceno in razpoložljivost nas kontaktirajte na:
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.