Lepo je v naši domovini biti mlad

Mladinskih delovnih brigad že dolgo ni več in ta zgodba ne govori o njih, govori pa o ljudeh, ki se podobno kot včasih na svojo roko lotijo gradnje sanj.

• ena najuspešnejših predstav KUD-a Cerkno
  • primerna za obletnice, abrahame, rojstne dneve...
  • za posebne dogodke predstavo prilagodimo slavljencu
  • preko 30 ponovitev

To niso njihove sanje, tudi ne vedo čigave so, ne vedo, kako jih zgraditi, tudi tega ne, kam jih postaviti. Vse, kar pa imajo, je volja. Ta volja jih pripelje do zaključka, za katerega tudi sami ne vedo, kakšen bo.

Kaj potrebujemo: Predstavo lahko izvedemo zunaj, v preprosti dvorani, večji prostorni sobi ali klubski sobi brez posebne odrske osvetlitve. Pravzaprav rabimo samo luč.

Za ceno in razpoložljivost nas kontaktirajte na:
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.