Obvestilo za javnost

Spoštovani,

v članku, ki ga je spisala Urška Lahajnar Ubajiogu, članica Odbora za družbene in društvene dejavnosti ter socialno politiko, v občinskem glasilu Ukopditi je uporabljen lik Franca Hudornika, ki je nastal v okviru filmske sekcije TV R.E.T. Kulturno-umetniškega društva Cerkno.

O uporabi lika za namen osebne interpretacije gospe Urške Lahajnar Ubajigou v predvolilnem času nismo bili obveščeni in to razumemo kot zlorabo lika v politično-propagandne namene.
KUD Cerkno se od zapisanih izjav distancira.

Domen Uršič
Predsednik KUD Cerkno